A A
Potrait Image

Впевненість у собі завдяки зубним протезам

Постійне використання зубних протезів у комбінації із природними змінами форми рота може призвести до того, що вони будуть Вам менше підходити, через що Ви не зможете повноцінно ними користуватися.

Image

 

Недостатньо щільне прилягання зубних протезів може призвести до розвитку більш серйозних проблем, тому не ігноруйте цю проблему та намагайтеся регулярно відвідувати Вашого стоматолога як мінімум двічі на рік, щоб вносити необхідні коригування.

При щільному приляганні, зубні протези забезпечують підтримку щелепи, однак у випадку недостатньо щільномого прилягання форма Вашого обличчя може змінитися, що може призвезти до утворення зморшок.

Негайно зверніться до стоматолога, якщо Ви відчуваєте щось із нижче перерахованого:

• біль або дискомфорт під час використанні зубних протезів;

• клацаючі звуки під час використання зубних протезів;

• труднощі при пережовуванні їжі за допомогою зубних протезів;

• труднощі при говорінні.

Вам також слід проконсультуватися зі стоматологом, якщо Ваші зубні протези виглядають зношеними чи втратили форму, або якщо Ви користуєтеся ними більше трьох років. Ваш стоматолог повідомить Вам, чи потрібні Вам нові зубні протези.

Догляд за зубами

Щоденнй догляд за зубними протезами є дуже важливою процедурою.

На відміну від зубних паст, використання спеціальних засобів догляду за зубними протезами забезпечує відчуття свіжості у ротовій порожнині та ретельне очищення без подряпин, в які можуть проникати бактерії. Оберіть саме той засіб для догляду за зубними протезами, який підходить Вам найбільше.

Image

Їжа для розуму

Як правило, люди, які користуються зубними протезами змінюють свої звички в харчуванні в період адаптації до зубних протезів, через проблеми, які можуть виникнути в них з зубами та через втрату впевненості у собі при вживанні певних видів їжі.

Крем КОРЕГА може допомогти Вам відчувати себе впевненіше під час вживання їжі, забезпечуючи додаткове закріплення зубних протезів у потрібному положенні. Часточки їжі також можуть потрапляти під зубні протези та залишатися у ротовій порожнині, спричиняючи подразнення та створюючи відчуття дискомфорту. КОРЕГА створює достатній шар, що запобігає потраплянню під зубний протез часточок їжі.