A A
Potrait Image

Можливі незручності, пов’язані з використанням зубних протезів

Зубні протези – це дуже особиста річ. Немає двох однакових зубних протезів, однак життя людей, які користуються зубними протезами має дещо спільне.

Звикання до зубних протезів

Перші декілька тижнів після встановлення зубних протезів Ви будете звикати до них. Ви можете відчувати незначний біль та дискомфорт, однак з кожним днем Ви все більше почнете звикати до незвичного відчуття у ротовій порожнині. Якщо Ви все ще відчуваєте дискомфорт після декількох тижнів носіння зубних протезів, повідомте про це Вашого стоматолога, оскільки в цьому випадку зубні протези можуть потребувати незначного коригування.

Image

Відчуття наповненого роту

Люди, які недавно почали користуватися зубними протезами, часто говорять про те, що вони завеликі для них і виштовхують вперед їхні губи. Це відчуття цілком нормальне. Рот є дуже чутливим, тому такі зміни завжди викликають незвичні відчуття, проте це відчуття поступово зникатиме по мірі звикання до них.

Болісність та подразнення

Відчуття болісності та подразнення цілком нормальне в період адаптації до нових зубних протезів. Вам слід проконсультуватися зі стоматологом, якщо біль не зникає протягом тривалого часу, оскільки зубні протези можуть потребувати незначного коригування. Крем КОРЕГА можна використовувати для нових зубних протезів, щоб допомогти попередити потрапляння під них подразнюючих часточок їжі.

Інтенсивніше виділення слини

Під час адаптації до зубних протезів, у Вас може виділятися більше слини, аніж зазвичай. З часом цей ефект послаблюватиметься, тому це не є підставою для занепокоєння.

Блювотний рефлекс

Якщо у Вас виникає блювотний рефлекс при вдяганні чи знятті зубних протезів, це є звичайною реакцією на незнайомий об’єкт у ротовій порожнині. Чим зручніше та комфортніше Вам стає носити зубні протези, тим рідше у Вас виникатиме це явище.

Блювотний рефлекс також може бути викликаний зубним протезом, що знаходиться в ротовій порожнині занадто глибоко, тому якщо це виникатиме і надалі, повідомте про це свого стоматолога, який може внести незначні коригування.

Причини посміхатися

Xотілося б Вам нагадати, чому використання зубних протезів у повсякденному житті має набагато більше переваг, аніж Ви уявляєте.

Ви знову виглядатимете природньо

Відсутність зубів може призводити до того, що Ваше обличчя осунеться, і Ви виглядатимете старшими свого віку. Зубні протези забезпечують підтримку м’язів обличчя, що є необхідним для того, щоб воно виглядало підтягнутим та пружним. Ви знову відчуватимете себе самим собою.

Додаткова впевненість у собі

Люди, які користуються зубними протезами, часто говорять, що вони вже забули про те, як це бути по-справжньому впевненим у собі. Тепер Ви можете дійсно насолоджуватися життям з вашою сім’єю та друзями, не ховаючи Вашу посмішку та не відчуваючи себе невпевнено, коли Ви смієтесь.

Image

Регулярно відвідуйте стоматолога

Після встановлення зубних протезів, дуже важливо регулярно відвідувати стоматолога. Це може здаватись досить банальним, проте Ваш стоматолог – це саме та людина, з якою можна обговорити всі проблеми, які стосуються зубних протезів.

Ваш стоматолог може перевірити стан Ваших повних або часткових зубних протезів та решту Ваших власних зубів, перевірити стан здоров’я ротової порожнини. Зубні протези інтенсивно використовуються, тому час від часу їх потрібно коригувати. Не бійтеся попросити стоматолога оглянути Вас: незначне коригування може значно підвищити відчуття комфорту та зручності під час носіння зубних протезів.