A A
Potrait Image

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ЦИМИ ПРАВИЛАМИ ТА УМОВАМИ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ

Ці умови користування (включаючи всі документи, про які в них йдеться) описують правила, відповідно до яких Ви можете користуватися нашим веб-сайтом www.corega.ua (наш веб-сайт) як гість.

Використання нашого веб-сайту включає доступ та відвідування сторінок.

Будь ласка, уважно ознайомтесь з цими умовами, перед тим, як почати користуватися веб-сайтом.

Рекомендуємо Вам роздрукувати копію цих умов для подальшого використання. Користуючись нашим веб-сайтом, Ви підтверджуєте, що приймаєте ці умови та погоджуєтеся виконувати їх.

Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами користування, Ви не можете використовувати наш веб-сайт.

ІНШІ ЗАСТОСОВНІ УМОВИ

Ці умови використання включають додаткові положення користування веб-сайтом:

Наша Політика конфіденційності, в якій викладені принципи обробки будь-якої персональної інформації, отриманої від Вас або яку Ви нам надаєте. Використовуючи наш веб-сайт, Ви даєте згоду на таку обробку та гарантуєте, що всі дані, надані Вами, є вірними та точними.

Наша Політика допустимого використання, в якій викладено допустимі та заборонені варіанти використання нашого веб-сайту. Користуючись нашим веб-сайтом, Ви повинні дотримуватися цієї Політики допустимого використання.

Наша Політика сookie, в якій викладена інформація про файли cookies на нашому веб-сайті.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

www.corega.ua – це веб-сайт, яким керує ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В." Україна, 02152, проспект Павла Тичини, 1-в.

ЗМІНИ ДО ЦИХ УМОВ

Ми можемо змінити ці умови використання в будь-який час шляхом зміни цієї сторінки.

Будь ласка, час від часу перечитуйте цю сторінку для того, щоб дізнатися про всі внесені нами зміни, оскільки вони є обов’язковими для виконання.

ЗМІНИ НА НАШОМУ ВЕБ-САЙТІ

Ми можемо час від часу оновлювати наш веб-сайт та його контент. Однак зверніть увагу на те, що будь-який контент на нашому веб-сайті може бути застарілим в будь-який час, і ми не зобов’язані його оновлювати.

Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт або будь-який його контент не містить помилок чи пропусків.

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Ми є власником або ліцензіатом всіх прав інтелектуальної власності на нашому веб-сайті та в матеріалах, опублікованих на ньому. Ці твори захищені законодавством та міжнародними угодами про авторські права. Всі такі права захищені.

Ви можете роздрукувати одну копію та копіювати витяги з будь-якої сторінки на нашому веб-сайті для Вашого особистого користування, Ви також можете звертати увагу інших осіб в Вашій організації на контент, розміщений на нашому веб-сайті.

Ви не маєте права жодним чином змінювати паперові чи цифрові копії будь-яких матеріалів, які Ви роздрукували або завантажили. Ви не можете використовувати будь-які ілюстрації, фотографії, відео чи аудіоролики або будь-які графічні матеріали окремо від тексту, що їх супроводжує.

Наш статус (та статус будь-яких окремих учасників) як авторів контенту на нашому веб-сайті має завжди бути підтверджений.

Ви не можете використовувати жодну частину контенту на нашому веб-сайті у комерційних цілях без отримання ліцензії на це від нас або наших ліцензіарів.

Якщо Ви роздруковуєте, копіюєте або завантажуєте будь-яку частину нашого веб-сайту всупереч цим умовам використання, Ваше право на використання нашого веб-сайту негайно припиняється, і Ви повинні, на наш розсуд, повернути чи знищити будь-які копії матеріалів, які Ви зробили.

ДОСТОВІРНОСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

Контент на нашому веб-сайті надається лише для загальної інформації з метою рекламування. Він не є рекомендацією, якої Ви повинні беззаперечно дотримуватися. Ви повинні отримати консультацію від професіонала чи медичного спеціаліста перед виконанням чи невиконанням будь-яких дій на основі контенту на нашому веб-сайті.

Хоча ми докладаємо обґрунтовані зусилля для оновлення інформації на нашому веб-сайті, однак зверніть увагу на те, що будь-який контент на нашому веб-сайті може бути застарілим в будь-який час, і ми не зобов’язані його оновлювати.

ОБМЕЖЕННЯ НАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У випадках, передбачених законом, ми знімаємо всі умови, гарантії, заяви та інші положення, які можуть застосовуватися до нашого веб-сайту або будь-якого його контенту.

Ми не несемо відповідальність перед жодним користувачем за будь-які витрати чи збитки, що виникають з контракту, делікту (включаючи недбальство), порушення юридичного обов’язку чи будь-яким іншим чином, навіть за умови їх передбачуваності, та які виникають відповідно до або у зв’язку з:

• використанням чи неможливістю використати наш веб-сайт; 

• використанням або посиланням на будь-який контент, розміщений на нашому веб-сайті.

Якщо Ви – юридична особа, будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо відповідальність за наступне:

• втрату прибутку, продажів, бізнесу чи доходу;

• порушення виробництва;  

• втрату очікуваних збережень;

• втрату ділових можливостей, цінності та ділової репутації; 

• будь-які непрямі чи наслідкові витрати чи збитки.

Якщо Ви - фізична особа, будь ласка, зверніть увагу, що наш веб-сайт призначений лише для домашнього та особистого використання. Ви зобов’язуєтеся не використовувати наш веб-сайт з будь-якою комерційною чи діловою метою, а ми не несемо відповідальності перед Вами за будь-яку втрату прибутку, втрату бізнесу, порушення виробництва або втрату комерційних можливостей.

Ми не несемо відповідальність за будь-які Ваші втрати чи збитки, спричинені комп’ютерним вірусом, поширенням мережевої атаки або іншим технологічно шкідливим матеріалом, що може інфікувати Ваше комп’ютерне обладнання, комп’ютерні програми, дані та інші приватні матеріали внаслідок Вашого користування нашим веб-сайтом або завантаження Вами будь-якого його контенту, або будь-якого веб-сайту, пов’язаного з ним.

Ми не несемо відповідальності за контент веб-сайтів, посилання на які подані на нашому веб-сайті. Такі посилання не повинні тлумачитися як схвалення нами таких відповідних веб-сайтів. Ми не несемо відповідальність за будь-які Ваші витрати чи збитки, що можуть виникати внаслідок використання Вами таких веб-сайтів.

ВІРУСИ

Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт буде безпечним та не міститиме помилок чи вірусів.

Ви несете відповідальність за конфігурацію Вашої інформаційної технології, комп’ютерних програм та платформи для здійснення доступу до нашого веб-сайту. Ви повинні використовувати власне програмне забезпечення для захисту від вірусів.

Ви не маєте права не належним чином використовувати наш веб-сайт шляхом умисного завантаження вірусів, троянських програм, «черв’яків», логічних бомб або іншого зловмисного чи технологічно шкідливого матеріалу. Вам забороняється робити спроби отримати несанкціонований доступ до нашого веб-сайту, серверу, на якому зберігається наш веб-сайт, або будь-якого серверу, комп’ютеру чи бази даних, пов’язаних з нашим веб-сайтом. Ви не маєте права вчиняти атаки на наш веб-сайт шляхом мережевих атак чи розподілених атак на відмову в обслуговуванні.

ПОСИЛАННЯ НА НАШ ВЕБ-САЙТ

Ви можете додавати посилання на нашу Домашню сторінку за умови, що це є правомірним та законним, не шкодить нашій репутації та не зловживає нею.

Ви не маєте права розміщувати посилання таким чином, що це свідчитиме про асоціацію, схвалення чи підтвердження з нашого боку, якого фактично не існує.

Ви не можете розміщувати посилання на наш веб-сайт на жодному веб-сайті, власником якого Ви не є.

Забороняється використовувати наш сайт як шаблон для інших сайтів, створювати посилання на будь-яку частину сайту, окрім домашньої сторінки.

Ми залишаємо за собою право скасувати дозвіл на розміщення посилань без попередження.

Веб-сайт, на якому Ви розміщуєте посилання, повинен в повною мірою відповідати стандартам контенту, передбаченим в нашій Політиці допустимого використання.

Якщо Ви бажаєте використовувати контент нашого веб-сайту будь-яким іншим чином, окрім зазначеного вище, будь ласка, зверніться за адресою oax70065@gsk.com.

ПОСИЛАННЯ ТРЕТІХ СТОРІН ТА РЕСУРСИ НА НАШОМУ ВЕБ-САЙТІ

Якщо на нашому веб-сайті містяться посилання на інші сайти та ресурси, надані третіми сторонами, ці посилання надаються лише для Вашої інформації.

Ми не можемо контролювати контент таких веб-сайтів чи ресурсів.

ПОВІДОМЛЕННЯ НАМ ПРО ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Ми просимо споживачів повідомляти про будь-які підозрювані побічні ефекти внаслідок використання нашої продукції. Якщо Ви бажаєте повідомити про побічний ефект, будь ласка, зверніться за адресою oax70065@gsk.com.

Якщо Ви занепокоєні стосовно будь-якого побічного ефекту, або на Вашу думку, побічні ефекти носять серйозний характер, будь ласка, повідомте про це Вашого лікаря, оскільки найкращу пораду може Вам дати лише він.

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Якщо Ви - фізична особа, будь ласка, зверніть увагу, що ці умови використання, їх предмет та складання регулюються Законодавством України.

Якщо Ви – юридична особа, ці умови використання, їх предмет та складання (та будь-які конфлікти чи позови, не пов’язані з договірними умовами) регулюються Законодавством України.

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

COREGA® – це зареєстрована торговельна марка групи компаній GlaxoSmithKline.

НАШІ КОНТАКТИ

Зв’яжіться з нами за адресою проспект Павла Тичини, 1-В
02152 м. Київ або oax70065@gsk.com.

Дякуємо за те, що завітали на наш веб-сайт!